Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą ciągników rolniczych DEUTZ-FAHR, SAME oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Od wielu lat staramy sie sprostać Państwa potrzebom, wysoka jakość oferowanych przez nas usług przekłada się na ciągły rozwój naszej firmy. Utrzymanie wysokich standardów obsługi owocuje ciągłym wzrostem grona naszych stałych klientów, którzy wybrali Agro Centrum. Dziękujemy Państwu za zaufanie, to świadczy że wykonujemy to bardzo dobrze.

AGRO

Dziś ze względu na rosnące nieustannie potrzeby rynku idziemy o krok dalej. Naszą ideą jest dostarczenie nie tylko produktów, ale także kompletnej technologii.  Dzięki kilku wypracowanym przez naszą firmę zaletom takim jak wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy z rolnikami, wiedza z zakresu stosowanych technologi pozyskana na licznych szkoleniach technicznych naszego personelu oraz praktyki potwierdzonej na tysiącach hektarów pól, podczas setek tysięcy godzin pracy dostarczonych przez nas ciagników, kombajnów oraz maszyn w trakcie upraw, siewów i zbiorów.  

To wszystko sprawia, że bez obaw podejmujemy się tych trudnych zadań wprowadzając do Państwa gospodarstw innowacyjną najnowszą technologię. W ofercie naszej firmy posiadamy szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach użytkowych takich producentów jak Same Deutz-Fahr, Kverneland, Vaderstad, Kongskilde, McHale, Fella, Weidemann co przekłada się na Państwa bezpieczeństwo użytkowania, jakość pracy oraz wydajność.

Sukces osiągamy wspólnie - Zapraszamy.

AGRO

AGRO

AGRO

AGRO

AGRO

AGRO

AGRO

AGRO 

POWRÓT do strony głównej